Hrací automat Wonder Woman

Wonder Woman - pětiválcový výherní automat

Stars Stars Stars Stars Stars

Zázračná žena je tady, vyzkoušejte žhavou novinku ze světa automatů. Video automat Wonder Woman je horkou novinkou roku 2012. Tento zbrusu nový automat zaujme zejména ctitele a fandy kreslené postavičky Wonder Woman.

Wonder Woman je jednou z nejslavnějších komiksových postaviček, která baví své čtenáře již od roku 1941. Wonder Woman je v podstatě žena, která má nadpřirozené schopnosti. Je rychlá, neuvěřitelně obratná, vytrvalá, trpělivá a především úžasně krásná. Tahle nádherná černovlasá superhvězda a superhrdinka vás zcela jistě nadchne.
Wonder Woman je jedinečný pětiválcový automat, který má celkem padesát výherních řad.
V této úžasně hře vás čeká několik milých překvapení. Jedno z nich je například pětinásobné protočení zdarma. Tahle situace může nastat, když hlavní hrdinka divoce roztočí své laso. Při tomto pětinásobném protočení zdarma mohou být vaše výhry až zdvojnásobeny.
Dále vás v této úžasné hře ještě čeká speciální bonusové kolo, které je dostupné při aktivaci bonusové sázky. Toto štědré bonusové kolo vás navíc zavede na zajímavý ostrov plný zombií, kde si Wonder Woman alias princezna Amazonek musí zcela sama probojovat cestu za jejím úhlavním a ctižádostivým nepřítelem, bohem Árem.
Pozadí automatu Wonder Woman dělají štíhlé mrakodrapy a výškové budovy, nad kterými se vnášejí bílí rackové. Zázračná žena je samozřejmě zástupný symbol, který se objevuje na válcích 2, 3, 4 a 5. Zástupný symbol pouze nenahrazuje loga obrázkových symbolů. Když se vám podaří, že se vám na válcích objeví tři nebo více symbolů zázračné ženy, máte osm volných her. Při volných hrách se vaše výhry zdvojnásobují.
Pusťte se do hry Wonder Woman a bojujte společně se zázračnou ženou divoký a litý boj s bohem Árem. Garantujeme vám, že s touto hrou zažijete opravdové dobrodružství. Wonder Woman je stále populární, neboť tahle Zázračná žena se vždycky a všude prosadí.

 
 

 
 

Tagy: , ,
Doporučená herna: Bwin
Komentář (1):
Avatar

Světově oblíbená komiksová postavička Wonder Woman je hlavním motivem a poutačem stejnojmenného hracího automatu. Jde sice o novinku mezi automaty, ale i tak už jsem s Wonder Woman zažil nějaký ten adrenalin.

↑ na začátek