Hrací automat Tomb Raider

Tomb Raider - pětiválcový výherní automat

Stars Stars Stars Stars Stars

Automat Tomb Raider je velmi populární snad všude na světě. Jedná se o pětiválcový online automat, který má celkem patnáct výplatních řad. Tuhle atraktivní hru můžete hrát až 75 mincemi.

Tomb Raider je bonusový automat, který má skvělé a úžasné speciální efekty. Rovněž ozvučení je jedinečné a vynikající. Jelikož má hra více výplatních řad, máte samozřejmě daleko větší šanci na tučnou výhru.
Co vše automat Tomb Raider nabízí? Je to zástupný symbol, což je symbol Tomb Raider, tedy pěkné a neohrožené archeoložky Lary Croft. Dále jsou k dispozici symbol scatter, bonusová bezplatná zatočení a bonusová hra Tomb. Jak již bylo řečeno, symbol Tomb Raider je zástupný, takže může klidně zastoupit ostatní symboly a vhodně doplnit výherní kombinaci. Symbol Tomb Raider pouze nezastupuje symbol Lary pro výherní kombinace se symbolem scatter. Symbol Tomb Raider nezastupuje symbol sošky, který spouští bonusovou hru Tomb. Pěknou a svůdnou Laru ztělesňuje symbol scatter. Tento symbol se nemusí nacházet v aktivní výplatní řadě, aby přinesl výhru. Může klidně být kdekoli na pěti válcích. Bude stačit, když se objeví minimálně dva symboly Lary, ale může jich být více.
Automat Tomb Raider má ve svém repertoáru dohromady dvě bonusové hry. Jedná se o bonusová bezplatná zatočení a bonusovou hru Tomb. Tři nebo více symbolů krásné Lary kdekoli na pěti válcích spouští bonusová bezplatná zatočení. Naopak tři nebo více symbolů sošky v aktivní výplatní řadě aktivují bonusovou hru Tomb. Minimální sázka je 3,75 euro, maximální pak 37,50 euro. Maximální možný jackpot je 7500 mincí.
Celou akční hru můžete samozřejmě hrát pouze pro potěšení a zábavu, ale chcete-li obdržet zajímavý jackpot, musíte hrát s reálnými a skutečnými penězi. Tomb Raider vám přinese hodně napětí a zábavy.

 
 

 
 

Tagy: , ,
Doporučená herna: Unibet
Komentář (1):
Avatar
Pro zabavení je výherní automat Tomb Raider vhodný kandidát. Když mě přestali bavit hrát typické automaty, zvolil jsem krásnou Laru Croft, která mi ukáže v tomto automatu i pár bonusových kol.
↑ na začátek