Hrací automat Tomb Raider II.

Tomb Raider II. - pětiválcový výherní automat

Stars Stars Stars Stars Stars

Je zde pokračování slavné hry Tomb Raider. Automat Tomb Raider II. má navíc ve svém podtitulu název Secret of the sword, což v českém jazyce znamená Tajemství meče.

Na tomto vzrušujícím a skvělém automatu s pěti válci a třiceti výherními řádky se můžete opět setkat s krásnou a atraktivní archeoložkou Lary Croft. Velké a napínavé dobrodružství s Larou Croft opět začíná.
Lara Croft je vždy plná energie a temperamentu, takže je neustále v rychlém pohybu a nezastaví se ani na vteřinu na tomto skvělém a unikátním video automatu. V tomto smyslu se jedná o opravdu akční automat, který je stále plný napětí a vzrušení. S tímto automatem musíte být stále připraveni, neboť kdo je ve střehu, ten vyhrává. Pět Volných her (Free spins) totiž můžete kdykoliv během hry získat. Volné hry se totiž udělují zcela náhodně kdykoliv v průběhu této poutavé hry.
Lara Croft hraje v celé hře samozřejmě velmi důležité a významné místo. Lara Croft je totiž Žolík (Wild), který zastupuje ostatní symboly na rychle se točících válcích. Lara Croft je však nejenom Žolík, ale také ukazuje cestu k skrytému velkému bohatství. A který náruživý hráč by velké bohatství nechtěl získat? Vždyť honba za pohádkovým bohatstvím je snem každého hráče.
Nejzajímavějším prvkem celé této akční hry je bezesporu Bonusové Globální Dobrodružství, ve kterém zkušené Laře Croft pomáháte při jejím velkém hledání po ztraceném velkém meči. A atraktivní archeoložka od vás bude očekávat velmi aktivní interakci s bonusovou hrou. Za dobrou spolupráci vás mohou čekat pěkné a tučné výhry. Svoje výhry totiž přitom můžete navýšit v bonusové přestřelce přesným zásahem těch správných disků.
S hrou Tomb Raider II. vás čeká pořádná porce napětí a opravdového vzrušení. Tak neváhejte a pusťte se ho hry. Atraktivní hra Tomb Raider II. je tady pro vás.

 
 

 
 

Tagy: , ,
Doporučená herna: Bwin
Komentář (1):
Avatar

Stejně jako v herním světě, dočkal se i automat Tomb Raider nového pokračování. Ve všech směrech je nová Lara poutajícím a akčním hracím automatem, ke kterému se rád vracím.

↑ na začátek