Hrací automat Thunderstruck

Thunderstruck - pětiválcový výherní automat

Stars Stars Stars Stars Stars

Thunderstruck je anglické slovíčko a v českém jazyce znamená ohromený či omráčený. Věříme, že automat Thunderstruck vás také doslova ohromí, neboť se jedná o hru, kde vládne bůh Thor, který je vykonavatelem spravedlnosti a práva.

Thunderstruck je pětiválcový online automat, který má celkem devět výplatních řad s 45 mincemi. Automat Thunderstruck má ve svém repertoáru zástupný symbol a symbol scatter. Nechybí samozřejmě násobitel a rovněž dvě bonusové hry. Mezi bonusové hry počítáme bezplatné zatočení a hru, ve které můžete zdvojnásobit svou výhru.
Na pěti válcích postupně uvidíte symboly ze světa severských bohů. Budou to například blesky s mraky, tajemný hrad nebo kladivo, kterým vládne náš hlavní hrdina celé hry. Tou hlavní postavou celé hry je totiž Thor, což je bůh hromu a deště. Thor je tedy důležitý, neboť v celé hře představuje zástupný symbol a symbol násobitele. To ve hře znamená, že může zastoupit jakýkoliv jiný symbol s výjimkou symbolu beranů. Berani totiž představují ve hře Thunderstruck symbol scatter. Ale vraťme se k postavě boha Thora, ten totiž také zdvojnásobuje výplatu jakékoli kombinace, kterou doplní.
Co se týče výher, ty jsou udělovány výhradně za výherní kombinace v aktivních výplatních řadách, mimo výher se symboly scatter. Symbol beranů se může nacházet na jakémkoli místě na kterémkoli z pěti válců.
Minimální sázka je 0,45 euro, maximální pak 45 euro. Maximální možná výhra je 10 000 mincí. Hru Thunderstruck můžete také hrát pouze pro zábavu, ale chcete-li získat maximální výhru, musíte hrát se skutečnými penězi.
Hra je doprovázena melodií bubnů, do něhož jde slyšet silný vítr, který může představovat říši boha Thora, který nakonec vládne nad větrem, hromem a deštěm. Zvuky působí velmi efektně a celou hru dramatizují.

 
 

 
 

Tagy: , ,
Doporučená herna: Unibet
Komentář (1):
Avatar

Jako velký vyznavač všeho co je spojeného se světem severských bohů jsem si automat Thunderstruck velmi oblíbil. Atmosféra tohoto automatu je velmi bouřlivá a určitě se u hraní automatu Thunderstruck nikdy nenudím.

↑ na začátek