Hrací automat Thunderstruck 2

Thunderstruck 2 - pětiválcový výherní automat

Stars Stars Stars Stars Stars

Thunderstruck 2 je hra, která zaujme především všechny milovníky mytologických postaviček a výjevů. Tomu odpovídá i plnobarevná grafika a hudba celé hry, která je vystřižena jako z nějakého amerického hollywoodského filmu.

Video automat Thunderstruck 2 je pětiválcový automat, který má celkem 243 úctyhodných možností, jak vyhrát.
Thunderstruck 2 navazuje na předešlou hru Thunderstruck, která spatřila světlo světa v roce 2003. Již tehdy sklidila hra velký úspěch a byla považována za jednu z nejpovedenějších video automatů. Nyní je k dispozic Thunderstruck 2, který chce první díl ještě předčit. S hrou Thunderstruck 2 totiž můžete vyhrát závratných 121 500 euro. Co vás v této napínavé mytologické hře všechno čeká?
V široké a pestré nabídce jsou samozřejmě Žolíky, čtyři odlišné bonusy, akce Scatterů, čtyři rozdílné odměny volných otočení a také populární násobiče, které násobí výhry dvakrát až šestkrát.
Hlavními hrdiny celého hry jsou bozi a králové severu. Na válcích se tak setkáte s Thorem, Lokim a Odinem. Vedle postav jsou tady ještě symboly kladiv nebo dlouhých lodí, které vám mohou připomínat krásné vikingské lodě. Z množství bonusů, která hra nabízí, zmiňme například vstup do Great Hall of Spins, což by se dalo česky přeložit Velká Síň spinů. Do této bonusové hry se dostanete, když na válcích vytočíte tři nebo více Thorových mohutných kladiv. Každý další vstup do bonusové hry vás pomalu, ale jistě přibližuje k odemknutí krásné komnaty dalšího nordického boha, který poskytuje výrazně lepší funkce a především pohádkové odměny.
Automat také obsahuje tlačítka AutoPlay a Bet Max, která najdete na automatu v jeho dolní části. Funkce AutoPlay umožňuje pět nebo deset otočení po sobě. Tuhle funkci nastavíte pouze tehdy, jestliže jste dříve využili mód Expert. Tlačítko Bet Max pak znamená nejvyšší možný vklad na jeden řádek.
Tato napínavá nordická sága vás určitě pohltí, takže hru Thunderstruck 2 budete chtít hrát znovu a znovu.

 
 

 
 

Komentář (1):
Avatar

Následovník automatu Thunderstruck mně vůbec nenechal chladným a vrhl jsem se do hraní okamžitě poté, co jsem zjistil, že se objevil mezi novinkami. Od této chvíle patří jednoznačně mezi ty automaty, které hraji kdykoliv se chci pořádně vybouřit.

↑ na začátek