Hrací automat Scrooge

Scrooge - pětiválcový výherní automat

Stars Stars Stars Stars Stars

Automat Scrooge je pojmenován podle jedné mrzuté a nesympatické postavičky z románu „Vánoční koleda“ od slavného anglického romanopisce Charlese Dickense.

Pan Ebenezer Scrooge je v románu, které byl také zfilmován, popsán jako mrzutý a lakomý starý pán. Nebojte se však, ve hře Scrooge žádné prvky mrzoutství a lakomství nenajdete. Hra Scrooge je naopak velmi štědrá a velkorysá.
Hra Scrooge vás určitě vtáhne do světa pěkným animovaných postav a postaviček starého Londýna. Jedná se o pětiválcový automat, který má celkem 50 výherních řádků. Grafika hry je na velmi vysoké úrovní, takže vedle lakomého Scroogeho se ještě v nádherné hře setkáte s Malým Timem nebo Jacobem Marleym. Na válcích automatu však také nebudou chybět symboly klíčů nebo plného vaku dolarových mincí.
Hra Scrooge je také patřičně štědrá, neboť vánoční svátky jsou především o štědrosti a rozdávání dárků. V základní hře se totiž vyplácí padesát tisíc euro, ve volných hrách pak dokonce sto tisíc euro. A to ještě není všechno, v bonusu Christmas Dinner – což je česky řečeno Štědrovečerní večeře – si můžete přijít na pět tisíc euro. Hra Scrooge však může být ještě více štědrá. A to v momentě, když se na válcích zobrazí tři, čtyři či pět symbolů mosazných koulí na vstupních dveřích, které otevírají extra bonus Christmas Dinner a Festive Feast. V této hře máte za povinnost roznést pět chutných večeří všem hostům a správná volba vám vaší výhru může zšestinásobit nebo zdvacetinásobit.
Při otevření hry Scrooge na vás dýchne atmosféra adventního Londýna. V pozadí hry je silueta večerního Londýna, které je osvětlen pouličnímu lampami, které jsou nazdobeny vánočními ozdobami. Hudba, která doprovází celou hru, však není nikterak vánočně kýčovitá, ale vcelku se hodí k atmosféře celého příběhu, který je mírně napínavý.

 
 

 
 

Komentář (1):
Avatar
V podchmurné Vánoční náladě jsem narazil na automat Scrooge a musím říct, že čas strávený s tímto automatem, nebyla chyba. Hracím automatem mě provádí pan Ebenezer Scrooge, kterého jsem minulý rok objevil v románu, který jsem četl.
↑ na začátek