Hrací automat Santa’s Wild Ride

Santa’s Wild Ride - pětiválcový výherní automat

Stars Stars Stars Stars Stars

Hra Santa's Wild Ride by se dalo z angličtiny volně přeložit jako Santova divoká jízda. Klasický Santa Claus jezdí se sobím spřežením na saních, ovšem Santa v této hře vystřídal sobí spřežení za rychlou motorku.

Není to však ledajaká motorka, ale slavný Harley Davidson.
Hra má celkem tři druhy žolíků, pět válců a neuvěřitelných 243 možností jak vyhrát. Motorka, kterou Santa používá je však novinka, neboť v dřívějších hrách jezdil Santa samozřejmě na klasických sáních. Nová verze hry má však už motorku, která vozí dárky podstatně rychleji než sobí spřežení.
O krásně nablýskanou motorku se samozřejmě Santa nestará sám, ale je v perfektní péči Santových pomocných skřítků. Tři praktičtí skřítci představují rozdílné žolíky, které poskytují hráčům možnost volby, zda si zvolí skládané žolíky, rozšiřující žolíky, koncové žolíky. Tento  výběr žolíků umožňuje hráčům snáze vytvořit výherní kombinace.
Hra Santa’s Wild Ride taktéž obsahuje takzvané náhodné násobiče, které výhry na automatu zdvojnásobují až zčtyřnásobují.
Grafické zpracování hry je krásně barevné, takže vše vypadá jako byste se dívali na pohádku z produkce Walta Disneyho. Kdo má rád ryze americké vánoční motivy, hru si velmi rychle oblíbí. Mezi symboly na válcích totiž nebude chybět Santova červená poštovní přihrádka Severní Pól nebo tlustý vánoční sendvič. Hudba není paradoxně vánoční, ale ryze poslechová, takže se příjemně poslouchá.
Maximální sázka je 7,50 euro, sázkové rozmezí se pak pohybuje mezi 0,01 euro až 0,05 euro. Automat s typicky vánoční hrou vám jistě přinese skvělou a úžasnou zábavu, při které se rozhodně nebudete nudit. Při této zábavě máte ještě velkou šancí a naději vyhrát. Zkuste si Santovu divokou jízdu a třeba dostanete od Santy vánoční dárek v podobě tučné výhry.

 
 

 
 

Tagy: , ,
Doporučená herna: Unibet
Komentář (1):
Avatar

Tento automat si myslím najde své uplatnění hlavně během vánočního období. Vzhledem k tomu, že symboly na válcích jsou spojené výlučně s vánoci, je o jeho určení rozhodnuto. Santa Clause na Harley Davidsonu prostě musí každý zažít.

↑ na začátek