Hrací automat Retro Reels

Retro Reels - pětiválcový výherní automat

Stars Stars Stars Stars Stars

Retro věci jsou stále populární a v kurzu. Spousta starých her se oprašuje a vrací na výsluní. Automat Retro Reels je toho názorným příkladem, neboť je to stará dobrá klasika v novém hávu.

Tou hrou se vrátíte zpět do starých dobrých časů, ovšem v této hře už vše bude s moderními prvky a vymoženostmi. Ano, jde o kombinaci moderních prvků s jednoduchostí a snadnou hratelností starého automatu.
Automat Retro Reels je pětiválcový on-line výherní automat, který má celkem  dvacet výherních řad.
Klasické symboly zůstaly. 7’s, bars, označení dolaru a symboly ovoce dají především všem starším hráčům nostalgicky vzpomenout na staré, dobré časy. To, co je nové, je zájmena funkce respin, která dodává hře Retro Reels na zábavnosti a zároveň vnáší do hry nový rozměr. Nová funkce respin vám umožní opětovně otočit některé válce podle své vlastní volby při doplňkové sázce. Všechny nejnutnější informace o sázkách jsou srozumitelně zobrazeny.
Jaké jsou výhry? Výhry jsou opravdu vysoké a přitažlivé. Pokud například najdete logo Free Spins Bonus na válcích, pak obdržíte hru zdarma. Dále dva symboly přináší dokonce deset her zdarma, tři symboly patnáct her zdarma, čtyři symboly dvacet her zdarma a pět symbolů dvacet pět her zdarma, všechny výhry se násobí dvakrát, takže můžete vyhrát až neuvěřitelných 100 000 euro. Funkci respin však není možné využívat během her grátis, ale hry zdarma mohou být znovu a znovu získány.
Sázkové rozpětí se pohybuje od 0,01 eura do 0,25 eura na jednu výherní řadu. Při maximální sázce 100 euro je možné vyhrát až 50 000 euro v základní hře. Tahle částka se však může klidně zdvojnásobit během her zdarma.
Stará hra Retro Reels může opět bodovat a být velmi populární, takže zkuste roztočit válce a uvidíte, že citróny, třešně a švestky si opět oblíbíte.

 
 

 
 

Tagy: , ,
Doporučená herna: Unibet
Komentář (1):
Avatar

Hledal jsem starý dobrý hrací automat a povedlo se mi ho najít. Tento krásný pětiválcový automat obsahuje prvky z modernější doby, protože jinak by musel být tříválcový, nadchne každého milovníka starších automatů, kteří mají rádi typické symboly na válcích.

↑ na začátek