Hrací automat King Kong

King Kong - pětiválcový výherní automat

Stars Stars Stars Stars Stars

Kdo by neznal známou hollywodskou postavičku, která nese název King Kong. King Kong je obrovský op z exotického ostrova Lebek, který byl mnohokrát zfilmován.

Světlo světa spatřil King Kong již v roce 1933 a od té doby je vděčným hrdinou mnoha amerických filmů. Z filmového plátna přešel i do světa knížek a komiksů. Ale slavný King Kong putoval dále, takže nikoho nepřekvapí, že kolosální obr z ostrova Lebek rovněž zabrousil do svět výherních automatů, aby mohl svádět lité boje s hráči a hráčkami.
King Kong je také název pětiválcového výherního video automatu, který má dohromady dvacet pět výherních řádků.
Automat má zcela excelentní grafiku a rovněž zvukové efekty, které jsou krystalicky čisté, takže nemají téměř žádnou chybu. Hře taktéž nechybí vzrušení a napětí. Na pěti válcích objevíte symboly filmové kamery, lebky, kraba, námořní lodě, letadla nebo policejních želízek. Rovněž pozadí hry dává celému příběhu náležitě vyniknout, jde totiž o noční New York, který je pověstný svými vysokými mrakodrapy.
King Kong nabízí symboly Scatter, Wild a Expanding Wild. Z nabízených bonusů připomeňme King Kong Smash Bonus Feature a King Kong Games Feature. Nejdůležitějším symbolem je samozřejmě King Kong, který nahrazuje všechny symboly kromě loga Scattered. Funkce King Kong Smash je udělena pouze, když se objeví tři nebo více log Scattered. Video automat King Kong se také může pochlubit velkým množstvím Volných her. Je jich dohromady 150.
Minimální částku, kterou můžete vsadit je 0,10 euro, maximální sázka je pak 40 euro na jedno otočení. Maximální výhra je pak 7,500 mincí na jednu řadu.
Nyní znáte základní informace, takže v klidu můžete vstoupit do slavného hollywoodského příběhu a odnést si pořádný balík peněz. Video automat King Kong je vám plně k dispozici.

 
 

 
 

Tagy: , ,
Doporučená herna: Bwin
Komentář (1):
Avatar

King Kong je ve filmovém světě velký pojem, když jsem tento název viděl poprvé i ve výherním automatu, musel jsem si tuto hru vyzkoušet. Nelituji toho a vidět samotného King Konga, jak rozbíjí sklo automatu a přináší mi jackpot je víc než uspokojivé.

↑ na začátek