Hrací automat Joker 8000

Joker 8000 - tříválcový výherní automat

Stars Stars Stars Stars Stars

I když tento automat vypadá velmi jednoduše a prostě, má své osobité a svérázné kouzlo. Ano, řeč je o automatu, který má anglický název Joker 8000.

Tento tříválcový automat má sice pouze pět výherních řádků, ale při maximální možné sázce 100 euro můžete klidně vyhrát i částku 80.000 euro, takový je totiž nejvyšší možný jackpot.
Pozadí hry Joker 8000 je kamenná herna, která je sice rozmazaná, ale každý hned pozná, že se jedná o velké černé a vysoké výherní automaty. Na třech válcích automatů jsou klasické symboly citrónů, melounů, barů a žolíků. Žolík je samozřejmě velmi ceněným a důležitým symbolem, neboť v trojkombinaci přináší nejlepší výhry.
Jak jsme již psali výše, na automatu Joker 8000 můžete spustit až pět aktivních výherních řádků. Pokud se objeví tři stejné symboly na kterémkoliv z aktivních výherních řádků, máte štěstí a vyhráváte. Internetový automat Joker 8000 na rozdíl od tradičních a osvědčených hospodských automatů nemá funkci postrčení a zadržení válce.
Důležitým zdrojem vzrušení je takzvaná Superhra (anglicky Supergame), kde každý vášnivý hráč může své štěstí ve hře průběžně pozorovat na ukazateli supermetru. Hráč má v Superhře rovněž šanci volby a kontroly nad pěti rozdílnými sázkovými úrovněmi, které je možné změnit díky kontrolnímu tlačítku.
Další extra funkcí je Dvojnásobek s černou a červenou kartou, ve které má hráč jedinečnou možnost svou výhru zvýšit, tedy konkrétně zdvojnásobit nebo pouze nechat prvotní hodnotu.
Hra Joker 8000 je barevně ilustrovaná, s přehlednými ovládacími prvky, které zaručují dobrou orientaci ve hře. Hra je určitě zárukou dobré a dlouhotrvající zábavy, neboť šance na tučný zisk je zde hmatatelná. Pro herní prožitek vyzkoušejte Automat Joker 8000 a sami si přesvědčíte, že tahle hra rozhodně nepatří do starého železa.

 
 

 
 

Tagy: , ,
Doporučená herna: Unibet
Komentář (1):
Avatar

Jako začátečnický hráč automatů jsem se dostal k této hře Joker 8000 a zcela mi automat vyhovuje. Není potřeba se s ním dlouze seznamovat, bez dlouhodobějšího zkoumání jsem na vše přišel a užil si spousty legrace.

↑ na začátek