Hrací automat Iron Man

Iron Man - pětiválcový výherní automat

Stars Stars Stars Stars Stars

Muž se železnou maskou, který se jmenuje Tony Stark, je jistě idolem mnohých kluků. Kdo by neznal slavného Iron Mana?

Iron Man je úspěšná a slavná komiksová postava, která se už také objevila na filmovém plátně. Film z hollywoodské produkce spatřil světlo světa v roce 2008 a byl určitě zdařilým pokusem, aby komiksová postava se železnou maskou dále dobývala svět.
A to se také povedlo, Iron Man dobývá svět také na poli hracích video automatů. Iron Man je totiž výherní video automat, který má pět válců a dvacet pět výherních řad a byl dán do provozu v roce 2010.
Video automat Iron Man je z funkcí bonusové hry. Rovněž zde najdete symboly Scatter a Wild. Automat má dále dva progresivní jackpoty, což v praxi znamená, že čím více vsadíte, tím můžete vyhrát více peněz.
Pojďme si nyní v krátkosti přestavit nejrůznější symboly, které se vám budou na pěti válcích rychle zobrazovat. Hlavním symbolem je samozřejmě hlavní hrdina Iron Man, kterého určitě velmi rychle a snadno poznáte podle jeho typické červené kombinézy a železné masky. Superhrdina Iron Man je žolíkem celé hry a nahrazuje všechny ostatní symboly na válcích. Symbol Scatter má pro změnu tvar žlutočerveného loga s názvem Iron Man. Tento symbol je také důležitý, neboť aktivuje bonusovou hru Iron Man Bonus feature. Když se vám toto žlutočervené logo objeví na pěti válcích třikrát, spustí se vám bonusová hra. Dále na válcích uvidíte písmena, čísla, raketu nebo bílou aktovku.
Minimální sázka na jeden řádek je 0,02 euro, maximální pak 10 euro. Jelikož má automat dvacet pět řad, maximálně tedy můžete do celé hry nasázet 250 euro.
Video automat Iron Man vás určitě zaujme, neboť má skvělou hudbu i grafiku. Vstupte do vzrušujícího světa komiksového superhrdiny Iron Mana a jistě nebudete zklamáni. Hra Iron Man je plná intenzivních zážitků

 
 

 
 

Tagy: , ,
Doporučená herna: Unibet
Komentář (1):
Avatar

Iron Man bojuje ve filmovém světě, ale zároveň jsem měl možnost bojovat proti Iron Manovi ve stejnojmenném výherním automatu. Akce, rychlost, napětí, bonusy, jackpoty - to vše zde potkávám na každém kroku.

↑ na začátek