Hrací automat Hitman

Hitman - pětiválcový výherní automat

Stars Stars Stars Stars Stars

Hrací pětiválcový automat Hitman má tísnivou a velmi pochmurnou atmosféru, která může svědčit pouze zkušeným a otrlým hráčům.

Temně černé pozadí automatu je jako vystřižené z hollywoodského thrilleru, který je napínavý až do poslední sekundy. Atmosféra hry je opravdu hustá. Už totiž samotný název hry je svým způsobem děsivý a pochmurný. Hitman totiž v češtině znamená nájemný vrah nebo zabiják.
Názvu hry také odpovídá hudba a celá grafika. Hudba tedy rozhodně není veselá, ale má nádech tajemna a hrůzy. Symboly na válcích nejsou rovněž žádné pěkné věci, ale věci, které patří do světa zločineckých band a podsvětí. Na válcích tak postupně můžete vidět odstřelovací pušky, zabijácké nože, utržené dolarovky a smrtící drogy. Hitman je určitě hra pro drsné hráče. Kdo má však dost kuráže a odvahy, může vstoupit do tajemného a vysoce nebezpečného obchodu se smrtí.
Co všechno hra Hitman nabízí? Hrací automat Hitman má celkem 15 výherních řádků, které jsou doslova nabité ostrými herními projektily a náboji. Pokud chcete tuhle hru hrát, musíte se pekelně soustředit, abyste dokonale obstáli ve skutečné a reálné přestřelce bonusů, násobičů a zajímavých výher.
O co vše se hraje? Sázky začínají na jednom centu a mohou se postupně zvyšovat až do výše 75 euro. V základní hře mohou ostřílení a zkušení hráči získat až 20,000 euro. Ve volných hrách je to částka až 40,000 euro. Částky si samozřejmě můžete přilepšit bonusovými možnostmi, které vám mohou přinést dalších 1,500 euro. Pokud však budete mít štěstí a dostanete nějaké dodatečné bonusy, můžete dosáhnout až na výhru 67,500 euro. Tento balík peněz je připraven pro všechny, vyhrát ho však mohou pouze ti nejlepší. Pokud si troufáte na tuto hru, dejte se do toho, přežít však může pouze ten nejlepší a nejsilnější.

 
 

 
 

Tagy: , ,
Doporučená herna: Unibet
Komentář (1):
Avatar
Jsem případ, který má rád akčnější verze automatů, proto jsem hledal, až jsem se dopátral k Hitmanovi. Než jsem začal hrát automaty, vyžíval jsem se v drsnějších akčních hrách, a když jsem tu viděl Hitmana, hned jsem si ho musel zahrát.
↑ na začátek