Hrací automat Deck the Halls

Deck the Halls - pětiválcový výherní automat

Stars Stars Stars Stars Stars

Deck the halls je klasický vánoční automat. Vše je totiž laděno do sváteční vánoční atmosféry. A jelikož je tento automat vánoční, čekají na vás pouze štědré výhry a bonusy. Jedná se o pětiválcový automat, který má třicet výherních řádků.

Co všechno automat Deck the halls obsahuje? Jsou to například žolíky a skládané žolíky. Skládané žolíky se však pouze objevují ve volných hrách. Dále jsou to bonusy (Scatter), volné hry (Free spins), násobiče (Multiplier) a nakonec Hry zdarma (Free games).
Grafika celé hry je tématicky zaměřená na vánoce, takže vánoční symboly budou dominovat. Vedle krásných vánočních baněk a ozdob můžete na pěti válcích ještě objevit symboly zabalených dárků nebo červenou ponožku u krbu. Vánoce se však neodrážejí pouze v symbolech na válcích, ale také v melodii. Nutno podotknout, že to jsou však vánoční symboly americké provenience, takže hlavní roli bude hrát statný Santa Claus. Ostatně na Santu Clause je potřeba si v této hře dát dobrý pozor, respektive na jeho břečťanovou větvičku. Ta je totiž symbolem hojnosti, který Vás přivítá u bohatého štědrovečerního stolu výherních možností a příležitostí.
Žolíkem celé hry je pak logo Deck the Halls, které je velmi důležité, neboť může nahradit skoro všechny symboly při sestavování výherních kombinací.
Jaké sázky máte v celé hře k dispozici? Sázet můžete v rozmezí od skromného a malého jednoho centu až po maximální sázku, která činí 15 euro. Jaké vánoční výhry na vás čekají? V základní hře můžete získat sladkou odměnu v podobě 15,000 euro. Rovněž je možné vytáhnout z vany tlustého a velkého vánočního kapra v hodnotě 120,000 euro ve volných hrách. To všechno jsou velmi zajímavé odměny, které zvláště potěší v předvánočním shonu a spěchu.
Hra Deck the Halls má své nesporné kouzlo, kterému můžete klidně podlehnout i mimo vánoční svátky.

 
 

 
 

Tagy: , ,
Doporučená herna: Bwin
Komentář (1):
Avatar

Chce-li kdokoliv si během vánočního období ulevit od všech starosti, doporučuji zasednout k automatu Deck the Halls a zapomenout na vše, co musí řešit. Vše na co v tomto automatu natrefíte bude připomínat vánoční atmosféru.

↑ na začátek