Hrací automat Chuzzle

Chuzzle - pětiválcový výherní automat

Stars Stars Stars Stars Stars

Chuzzle aneb krásně chlupaté a barevné kuličky jsou tady. Video automat Chuzzle je pětiválcový automat, který má celkem dvacet výherních řádků.

Automat Chuzzle je především velmi hravý, veselý a zábavný automat, který najde své hráče především mezi mladou generací. Všichni, kteří mají v oblibě zábavné a zároveň velmi neobvyklé příšerky, budou touto hrou velmi nadšeni. Celá hra není ozvučena nějakou libou písní, ale jde spíše o jednoduché elektronické zvuky, které mají v oblibě především děti.
Automat samozřejmě nabízí celou škálu klasických věcí, které ke každého výhernímu video automatu patří. Jsou to symboly Scatter, Wilds (žolíky), volná otočení a bonusové hry. Z bonusových her zmiňme Pick a Bottle Bonus Feature a the Chuzzle Reaction Bonus Feature.
Maximální výhra v této hře je 10 000 mincí. Chytlavou hru můžete zcela jistě hrát zdarma, ale pokud do této hry vložíte své peníze, máte reálnou možnost získat nějaké zajímavé výhry. Hlavní postavičkou celé hry je roztomilý, plyšový a kulatý tvor, který na vás bude bláznivě koukat, vykukovat oči a divoce mrkat. Kulaté potvůrky jsou v různých barvách, postupně se setkáte s červenou chlupatcem, pak i modrým nebo žlutým. Na válcích jsou ještě kromě kulatých a roztomilých chlupavců k vidění velká barevná čísla a písmena. Ale to ještě zdaleka není všechno. Zajímavý je rovněž symbol modré láhve, který vám může samozřejmě rovněž zajistit nějakou tu výhru. Žolík celé hry má pro změnu podobu chlupaté kuličky, která má červenou, žlutou a modrou barvu. Hra je navíc velmi výbušná a akční. Nudit se rozhodně nebudete. Kdo má rád podivuhodný svět příšerek a prazvláštních tvorů, ten bude hrou doslova okouzlen. Rychlé a náhle výbuchy mohou do vaší prázdné peněženky nasypat slušné penízky. Objevte automat Chuzzle a dejte se do bláznivé hry.

 
 

 
 

Tagy: , ,
Doporučená herna: Unibet
Komentář (1):
Avatar
Náhodou jsem narazil na tento hrací automat a musím říct, že stráveného času nemusím litovat. Krásné chlupaté kuličky, nebo-li příšerky mě doprovázeli celou hrou a opravdu mě zabavili.
↑ na začátek