Hrací automat Casper´s mystery mirror

Casper´s mystery mirror - pětiválcový výherní automat

Stars Stars Stars Stars Stars

Anglický název Casper´s mystery mirror by se dal do češtiny volně přeložit jako Kasperovo tajemné zrcadlo. Ten, kdo má v oblibě nevinné dětské duchy, může směle tento video automat hrát. Duchové z tohoto automatu jsou sympatičtí a příjemní.

Tento docela nový pětiválcový video automat má celkem deset výherních řad. Tento sympatický video automat představuje milého a přátelského ducha Caspera, který se všem vášnivým hráčům společně s mírným strašidelným soundtrackem postará o dokonalou a pravou zábavu.
Tento jedinečný a velmi dobře propracovaný automat obsahuje všechny klasické a obvyklé funkce, které jsou standardní pro všechny ostatní automaty. Přesto všechno, je zde několik zajímavých věcí navíc.
Jedná se především o bonusové protočení zdarma, která přináší Tajemná zrcadla. Tajemná zrcadélka jsou tedy v této hře velmi žádaná. Pokud se tajemná zrcadla na pěti válcích objeví, tak vězte, že v sobě ukrývají jeden z herních symbolů, který může zvýšit Vaši výhru. Bonusové protočení zdarma se jmenuje Free Spin Bonus Round.
Z dalších symbolů, které na válcích objevíte, stojí za zmínku především tří ramenný svícen nebo nástěnný obraz s podobiznou bílého ducha. Vedle těch obrázkových symbolů však samozřejmě uvidíte klasické symboly velkých číslic a písmen. Pozadím celé hry je noční scenérie vesnice, která pouze umocňuje mírně strašidelné zabarvení celého automatu. Vsadit si na jednu řadu můžete minimálně 0,01 euro, maximálně pak 10 euro.
Casper´s mystery mirror Vám nabídne zcela unikátní automatový zážitek, který si určitě nenechte ujít. Ducháček Kasper vás určitě potěší, stačí si hru několikrát protočit a určitě se vám malí duchové z tohoto automatu budou líbit. Nahlédněte do Kasperova tajemného zrcadla, třeba budete mít velké štěstí a vyhrajete.

 
 

 
 

Tagy: , ,
Doporučená herna: Bwin
Komentář (1):
Avatar
Dneska se syn koukal na pohádku o Casperovi, tak jsem si řekl, že jako milovník automatů, bych si mohl zahrát výherní automat s touto tématikou. Narazil jsem zde a objevil jsem Casper´s mystery miror, který mi poodhalil i příběh.
↑ na začátek