Hrací automat Cashapillar

Cashapillar - pětiválcový výherní automat

Stars Stars Stars Stars Stars

Automat Cashapillar je bezesporu zajímavým masivním pětiválcovým automatem, který má celkem 100 výherních řádků, takže všichni nadšenci do automatů mohou být pořádně nažhaveni.

Co všechno na vás v této hře čeká? Sto výherních řádků na každou nohu stonožky. Vedle toho si samozřejmě dosyta užijete bonusy, žolíky, volné otáčky, násobiče a sázkové příležitosti. To vše je zakomponováno do světa hlemýžďů, stonožek a dalších brouků. Pozadí této hry je také zelená louka, která je domovem těchto malých obyvatel.
Tato hra jistě najde své oddaného hráče a hráčky, protože Cashapillar přináší do světa automatů jednu zajímavou novotu. Touto novotou je koncept “skládaných žolíků” na všech pěti válcích. V praxi to znamená, že během hry můžete z pěti “Cashapillar” žolíků dát dohromady krásný výherní sloupec a otevřít tak zlatý důl. A to není všechno, každá extra výherní série, na které má podíl žolík, bude mít dvojnásobnou hodnotu, což je samozřejmě velmi sympatické a milé.
Hlavním centrem celé hry je však narozeninová oslava brouků. A ke každým narozeninám neodmyslitelně patří velký a sladký dort. Narozeninové dorty jsou pak symboly. Pokud se tedy na válcích objeví 3,4 nebo 5 těchto sladkých dortů, máte k dispozici celkem 15 volných her s dvojnásobnými výhrami. A to není ještě vše, pokud se tam náhodou objeví symbol Cashapillar, dostanete narozeninový dáreček v podobě šestinásobné výhry.
Tato zajímavá nová hra taktéž nabízí zajímavé a interesantní výhry. Stačí pouze říci, že na každém řádku můžete vyhrát až 2000 mincí v základní hře a 6000 mincí ve volných hrách. Kdo umí dobře počítat, tak dojde k číslo 2 milionů mincí, což je zároveň maximální výhra na všech řádcích v základní hře. Na volných hrách je pak maximální výhra neuvěřitelných 6 milionů mincí. Jestli nevěříte, stačí, abyste sami přesvědčili. Automat Cashapillar je vám plně k dispozici.

 
 

 
 

Tagy: , ,
Doporučená herna: Bwin
Komentář (1):
Avatar

Svět brouků, stonožek, hlemýžďů a dalších roztomilých zvířátek, to vše jsem měl možnost poznat v automatu Cashapillar. Velmi příjemné prostředí tohoto automatu  mně určitě pobavilo.

↑ na začátek