Hrací automat Break Da Bank Again

Break Da Bank Again - pětiválcový výherní automat

Stars Stars Stars Stars Stars

Hra Break Da Bank Again je opět v novém provedení. Nová podoba této hry byla totiž speciálně upravena pro hráče, kteří jsou již zvyklí na 3D prostředí. To však není úplně všechno, hra má také více nestandardních výherních možností, takže šanci na výhru má úplně každý.

Pojďme si automat představit blíže. Break Da Bank Again je pětiválcový on-line výherní automat, který má devět výherních řad. Hra přebírá základ z předešlé hry Break Da Bank. Na rozdíl však od starší verze, má nová verze další herní možnosti, což je pro hráče pouze a jedině dobře, takže se tento výherní automat těší značné hráčské popularitě.
Hlavním tématem celé hry jsou samozřejmě peníze a vše, co se kolem financí a bohatství točí. Za povšimnutí stojí zejména přitažlivý symbol ocelového trezoru.
Hra Break Da Bank Again nabízí velký balík peněz, ovšem rozpětí sázek je přijatelný pro každého hráče.
Pojďme nyní k symbolům, které vám mohou přinést tučné zisky. Symbol Break Da Bank Again je Wild, tedy žolík. Tento symbol vám může pětkrát znásobit vaší případnou výhru na dané výherní řadě. Během bonusových her navíc tento symbol 25 krát násobí potencionální výhru na konkrétní výherní řadě.
Další zajímavý symbol, kterého je potřeba si bedlivě všímat, symbol ocelového trezoru, který vám rovněž může přinést tučné a nezanedbatelné výhry. Tři a více ocelových trezorů při hře spouští až 25 bonusových her. Při bonusových hrách jsou všechny výhry pětkrát násobeny. Také můžete využít funkci Gamble, což v češtině znamená Risk, s touto praktickou funkcí můžete svou výhru značně navýšit.
Jaký je přehled těch největších výher? Dosáhnout klidně můžete až na 18 750 euro, což je celková výhra v základní hře. V bonusové hře si pak můžete přijít až na neuvěřitelných 93 750 euro, což je bezesporu závratná částka.

 
 

 
 

Tagy: , ,
Doporučená herna: Unibet
Komentář (1):
Avatar

Kdo kdysi okusil předchůdce automatu Break Da Bank Again, musí vyzkoušet nové provedení tohoto automatu, které je již kompletně v novém 3D prostředí. Já ho testnul a spokojenost je zde maximální jak s hratelností, tak i s prostředím a atmosférou.

↑ na začátek