Hrací automat Batman

Batman - pětiválcový výherní automat

Stars Stars Stars Stars Stars

Batman je kladný hrdina z velkoměsto Gotham City, které je dlouhodobě sužováno zloději a gangstery.

Místní policie se zdá být zcela bezmocná, takže proto zasahuje netopýří muž alias Batman, aby sjednal spravedlnost a pořádek. Tento slavný komiksový hrdina si našel své pevné místo nejen na stříbrném plátně, ale také na výherních automatech. Zdá se, že netopýří muž alias Batman sklízí úspěch všude.
Batman je pětiválcový výherní video automat, který má dohromady padesát výherních řad. Hra byla poprvé spuštěna v roce 2009, od té doby se těší značné popularitě a oblíbenosti.
Výherní video automat Batman je automat s funkcí bonusové hry. Automat se rovněž řadí mezi výherní automaty s progresivními jackpoty, video automat Batman má hned dva progresivní jackpoty.
Poznat Batmana jistě nedá nikomu žádnou práci. Pokud se vám tedy na válcích Batman objeví, vězte, že je to symbol Wild, tedy důležitý Žolík. Žolík je důležitý, neboť může podobně jako v některých karetních hrách všechno plně nahrazovat. V případě výherních automatů nahrazuje ostatní symboly na válcích. Ostatní symboly, které na pěti válcích uvidíte jsou: komisař, Joker, hák, rychlý auťák Batmana a mnoho dalších symbolů. Bonusová hra se jmenuje Batman Video Slot. Symbol Scatter je pro změnu letající netopýr. Pozadí celého automatu jsou šedé zdi domů, které chtějí asociovat, že Batman především zasahoval v noci.
Batmana můžete bezpochyby hrát zdarma, k dispozici je však také hra o reálné peníze. Minimální sázka na jeden řádek činí 0,2 euro, maximální pak 10 euro. Jelikož má automat celkem padesát výherních řad, můžete vsadit až 500 euro.
Pomáhejte Batmanovi zachraňovat Gotham City a určitě nepřijdete zkrátka. Výhry jsou připravené pro každého, kdo se do tohoto odvážného dobrodružství pustí. Štěstí přeje odvážným a připraveným.

 
 

 
 

Tagy: , ,
Doporučená herna: Bwin
Komentář (1):
Avatar

Kdo viděl film Batman určitě musí zkusit i automatové provedení. Tento automat má v sobě děj, náboj, dobrodružství - prostě vše co akční hra potřebuje. Musím vyzdvihnout celkovou atmosféru a bonusový systém.

↑ na začátek